Gminny Turniej Piłki Siatkowej

 

Nasze dziewczęta najlepsze w gminie.


8 grudnia w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Godowie odbył się Gminny Turniej w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W turnieju tym wzięło udział 5 drużyn ze szkół podstawowych naszej gminy. Zespoły rywalizowały systemem każdy z każdym, grając mecze do dwóch wygranych setów do 15 punktów. Podczas tego turnieju znakomicie spisały się dziewczęta naszej szkoły wygrywając kolejno z drużyną S.P. Skrzyszów 2:0, S.P. Łaziska 2:0, S.P. Godów 2:1 i S.P. Gołkowice 2:0. W końcowej klasyfikacji nasz zespół zajął I miejsce w całym turnieju. W turnieju tym naszą szkołę reprezentowały: Paulina Kłosek, Julia Wodecka, Oliwia Folwarczny, Karolina Chudek, Aleksandra Prochasek, Kamila i Justyna Gawęda oraz Milena Fros.

Dziewczętom należą się wielkie gratulacje, tym bardziej, że rywalizowały z przeciwniczkami o rok od siebie starszymi.

 

Galeria zdjęć:

 


 

Rzeczpospolita Polska

Bezpieczne wakacje

Zegar

Ulti Clocks content

BIP

Poczta e-mail