Kolędujmy razem

 

Świąteczne  jasełkowe kolędowanie


W tym roku świąteczny i jasełkowy nastrój zagościł w naszej szkole tuż przed świętami ale utrzymywał się bardzo długo. A wszystko to za sprawą grupy jasełkowej, złożonej z uczniów klas IV – VII, a wzbogaconej taneczno – kolędowym występem klasy drugiej.

Mali aktorzy w tym roku wzięli udział w swoistym jasełkowym tourne.  Premierowy pokaz przedstawienia jasełkowego dla całej społeczności lokalnej Krostoszowic miał miejsce 19 grudnia, kiedy przy pełnej sali rozbrzmiewał dźwięk kolęd i roztaczał się świąteczny klimat życzliwości. Następnie jasełka odegrane zostały na pokazie dla społeczności szkolnej, a jasełkowy maraton aktorzy zakończyli, tradycyjnymi już występami dla pensjonariuszy Domu Seniora „Gwarek”. Co roku fenomenem krostoszowickich jasełek jest żywe dzieciątko,  którego rolę w tym roku doskonale „odegrał” brat jednej z uczennic klasy VII - Adrianek Kłosek.

Wysiłek i trud włożony w przygotowanie i odegranie przedstawień jasełkowych zawsze jest owocny, gdyż każdy występ jest wielkim wzruszającym wydarzeniem, które pozostaje na długo w pamięci widzów. Wszystkim zaangażowanym w przedstawienie jasełkowe aktorom oraz ich opiekunce i inicjatorce całego jasełkowego przedsięwzięcia  pani Weronice Adamczyk gratulujemy i dziękujemy!

 


 

Rzeczpospolita Polska

Bezpieczne wakacje

Zegar

Ulti Clocks content

BIP

Poczta e-mail