Dzień Babci i Dziadka


Kocha Babcię i Dziadziusia każdy wnuczek, każda wnusia….


Te piękne i jakże prawdziwe słowa dziecięcej piosenki rozbrzmiewały radośnie w naszej szkole podczas spotkania z babciami i dziadkami w dzień ich święta. Młodsi uczniowie naszej szkoły z wielkim zaangażowaniem przygotowywali się do tego spotkania. Tańczyli śpiewali i recytowali z sercem na dłoni,  bo któż, jak nie babcia i dziadek zasługują na wdzięczność i miłość wnucząt. W tym roku goście mogli podziwiać swoich milusińskich w tańcach piratów i księżniczek oraz ludowym „Trojaku”, mogli także usłyszeć kilka pięknych wierszy i piosenek dedykowanych specjalnie dla nich.

Prawdziwą atrakcją była, powstała specjalnie na potrzeby Dnia Babci i Dziadka , szkolna fotobudka, w której dziadkowie wraz ze swymi wnuczętami mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Mamy nadzieję, że nasi seniorzy byli zadowolenia z występów i spotkania z wnuczętami, już dziś serdecznie zapraszamy za rok!

 


 

Rzeczpospolita Polska

Bezpieczne wakacje

Zegar

Ulti Clocks content

BIP

Poczta e-mail