Bal karnawałowy

 

Bal Karnawałowy w naszej szkole


Karnawał w naszej szkole rozpoczął się bardzo hucznie i kolorowo a to za sprawą uczniów klas młodszych, którzy wspaniale i bardzo kreatywnie przebrali się na swój szkolny bal. Zabawa była huczna i niezwykle wesoła. Uczniowie wzięli udział w pokazie strojów,  prawdziwej tanecznej bitwie, zabawach z chustą animacyjną oraz tańcu „Limbo”. Ukoronowaniem balu było rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejsze przebranie balowe. Wśród wielu pięknych i niezwykle barwnych postaci na szczególną uwagę zasłużyło przebranie Emilki Fros z klasy III, która wystąpiła jako  robot. Pomysłów i kreatywności gratulujemy i zachęcamy do równie udanej zabawy już za rok!

 

Galeria zdjęć: 

Rzeczpospolita Polska

Bezpieczne wakacje

Zegar

Ulti Clocks content

BIP

Poczta e-mail