Ogólnopolski Konkurs Tańca Nowoczesnego

 

II Ogólnopolski Konkurs Tańca Nowoczesnego „School Dance ” 2018


Taneczne sukcesy na Szkolnym Przeglądzie Tanecznym tylko podsyciły apetyty naszego szkolnego zespołu „Rytm”. Dziewczęta, po raz pierwszy, zdecydowały się wystąpić na tak dużej i prestiżowej imprezie jaką jest  Ogólnopolski Konkurs Tańca Nowoczesnego „School Dance”. Podczas konkursu nasze dziewczęta, w 14 osobowym składzie zaprezentowały układ pt. „Bang – bang”. Wystąpiły w nowiutkich strojach ufundowanych przez Radę Rodziców naszej szkoły, za co cały zespól taneczny jest bardzo wdzięczny. Pomimo młodego stażu i sporej tremy przed występem,  dziewczęta zaprezentowały się wspaniale! Wróciły do szkoły z dyplomem wyróżnienia, pięknym pucharem i medalami! Gratulujemy występu i już szykujemy się na kolejne!

 


 

Rzeczpospolita Polska

Bezpieczne wakacje

Zegar

Ulti Clocks content

BIP

Poczta e-mail