Pasowanie na Pierwszaka

 

Witaj pierwsza klaso!

 

3 września w naszej szkole rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2018/2019. Szczególnie będzie to ważny rok szkolny dla pierwszaków, którzy przekroczyli po raz pierwszy próg naszej szkoły. Uczniowie całej szkoły uczestniczyli we mszy świętej inaugurującej rok szkolny, na której zostały poświęcone tornistry pierwszaków. W szkole powitała ich pani dyrektor wraz z wychowawczynią. Pierwszaki złożyli ślubowanie na sztandar szkoły i zostali przyjęci w poczet uczniów. Dzieci rozpoczynają naukę w szczególnym roku, w Stulecie Odzyskania Niepodległości, z tej okazji otrzymały pamiątkowe zeszyty upamiętniające to ważne wydarzenie. Nie obyło się również bez słodkości, aby tradycji stało się zadość każdy uczeń pierwszej klasy otrzymał tradycyjny róg obfitości. Wszystkim pierwszakom życzymy samych sukcesów!

 

 


 

Rzeczpospolita Polska

Bezpieczne wakacje

Zegar

Ulti Clocks content

BIP

Poczta e-mail