Sukcesy uczniów rok 2011/2012

Piłka Nożna

W dniach 19 i 20 września na orliku w Krostoszowicach odbył się ogólnopolski turniej o puchar premiera Donalda Tuska. Rozgrywki odbywały się w czterech kategoriach ? chłopców i dziewczyn w grupie starszej oraz chłopców i dziewczyn w grupie młodszej. We wszystkich turniejach brali udział uczniowie naszej szkoły. Turniej zakończył się sukcesem, gdyż wszystkie nasze drużyny zajęły II miejsca. Szczególne gratulacje należą się zespołom dziewczyn, gdyż z pewnością wiele z nich po raz pierwszy uczestniczyło w prawdziwym meczu piłkarskim.

Składy drużyn:

Chłopcy ? grupa starsza: Mateusz Szkatuła, Denis Kołek, Kamil Mendry, Kamil Mądrala, Jakub Łokaj, Szymon Swoboda, Mariusz Gąsior

Dziewczyny ? grupa starsza: Martyna Węgrzyk, Angelika Klapuch, Laura Winiarska, Daria Surma, Jagoda Kaczmarczyk, Julia Gawlok

Chłopcy ? grupa młodsza: Mateusz Kisiel, Kacper Kowalski, Paweł Zając, Patryk Surma, Tobiasz Lerch, Kamil Bula, Kamil Sauer, Dawid Tkocz, Dawid Rduch, Piotr Jokiel

Dziewczyny ? grupa młodsza: Nikola Folwarczny, Magdalena Antończyk, Wiktoria Grabowska, Jagna Kaczmarczyk, Paulina Stępień, Laura Syrek

W dniu 29 września na orliku w Krostoszowicach odbył się gminny turniej w piłce nożnej. W rozgrywkach brały udział wszystkie szkoły z naszej gminy. Uczniowie naszej szkoły łatwo przebrnęli przez fazę grupową zajmując pierwsze miejsce w swojej grupie. W półfinale zmierzyli się z drużyną ze Skrbeńska. Po zaciętej walce nasza drużyna wygrała 2:0 i awansowała do finału, gdzie czekał już zespół z Skrzyszowa. Mimo wielkiej walki i dużych starań nasza drużyna przegrała aż 7:0. W efekcie nasi chłopcy zajęli II miejsce, co i tak jest bardzo dużym sukcesem.

Skład drużyny: Dawid Tkocz, Piotr Jokiel, Kacper Kowalski, Mateusz Kisiel, Denis Kołek, Szynom Swoboda, Patryk Surma, Paweł Zając

Koszykówka

W dniu 14.12.2011 w naszej szkole odbył się po raz pierwszy gminny turniej koszykówki. Organizatorem turnieju był klub piłkarski Inter Krostoszowice. Do rozgrywek zgłosiły się wszystkie szkoły z naszej gminy. Nasza drużyna zajęła bardzo dobre III miejsce wygrywając w ostatnim meczu ze szkołą z Godowa 6:2. W finale Skrzyszów pokonał drużynę ze Skrbeńska 6:0.

Skład drużyny: Mateusz Szkatuła, Denis Kołek, Kamil Mądry, Mateusz Kisiel, Kacper Kowalski, Patryk Surma, Dawid Rduch, Jakub Łokaj

Pozostałe osiągnięcia

Wiktoria Grabowska kl. IV i Mateusz Kisiel kl. V - wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym EDU PINGWIN

Marcin Rybica kl. IV - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

Drużyna Zuchowa kasy I - III - III miejsce w Przeglądzie Piosenki Zuchowej "Złota Nutka" w Wodzisławiu Śląskim

Jagoda Kaczmarczyk klasa VI - III miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy Pożarniczej